Kombi Bakımı, Petek Temizleme

Acıbadem Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi 444 28 46

Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi Acıbadem Üsküdar İstanbul

444 28 46

Acıbadem Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi
Acıbadem Kombi Tamircisi & Petek Bakımı Temizleme Servisi

Hemen hemen İstanbul’un her evinde yerini almış olan kombilerimizin hayatımız da ki önemini anlatmaya gerek yok fazlasıyla görülebilir durumdadır. Bu yüzden kombilerimizin arızaların da teknik bir servise başvurmalı ve her yıl bakımını detaylı olarak yaptırmalısınız.

Kombimi yeni aldım , bakıma gerek yok demeyin ! Her yıl ya da yılda en az iki kez bakımını mutklaka yaptırın.

Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar kombi bakımı petek temizleme Esenyurt İstanbul servisi tarafından bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır.

Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, kombi arıza tamiri sonrasında yeniden yerine takılır Ve kombiniz çalışır durumda sizlere teslim edilir.

Kombi arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır.

Kombilerinize yaptığımız tamir işlemlerine ve kullanıdğımız yedek parçalara 1 yıl garanti veriyor ve işinin ehli ustalarla, işini hakkıyla yapan personellerle çalışıyoruz.

En ekonomik fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla tamir, bakım ya da servis hizmetimizle teknik servis olan ve yılların tecrübesiyle çalışan Atalar Kartal kombi servisimiz her zaman tercih edilir olmuştur. Sizler de her daim arayabilir vekombi tamiri, petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz.

Acıbadem Üsküdar İstanbul Petek Temizleme Servis Ücretleri

444 28 46

Kombinizi yaktığınız halde petekleriniz yeterince ısıtmıyorsa bu sizlere petek temizliğinin zamanının geldiğinin habercisidir.

Zamanla atık maddeler ve kireç birikerek peteklerin su kanallarını tıkar su dolaşımı bozulan petekler yeterince ısınmadığından siz istediğiniz kadar kombinizin ayarını yükseltseniz dahi bu sadece faturanzın kabarık gelmesine sebep olur.

Bu türlü durumlarda profesyonel yardım alarak tecrübeli ve deneyimli bir servis arayarak detaylı ve geniş kapsamlı bir petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. İşte bu durmda Acıbadem Üsküdar petek temizliği servisimiz sizin yanınızdadır.

Gezici servis araçlarımızla bulunduğunuz yere gelerek hızlı ve kesin çözümler sunar.

Kış ayların da en çok şikayet aldığımız konuların başında gelir peteklerin altı ısınmıyor şikayeti. Bu daha çok kış ayların da daha çok fark edeceğimiz bir durumdur. Bu yüzden peteklerimizin temizliğini özellikle de kış aylarına girerken detaylı ve düzenli olarak yaptrmalıyız.

Petek temizleme işlemi, bu alanda uzman olan tesisat firmaları tarafından yapılmalıdır. Bireysel olarak yapılması mümkün olmadığı gibi, amatör şekilde yapıldığında, kalorifer peteklerinin iç tesisatına zarar verebilecek sorunlara neden olan bu işlem için uzman firmalar ile çalışılması şarttır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir