Petek Temizleme

Petek Temizleme Fiyatları

Isıtma sistemlerinizin olmadık zamanda, kışın ortasında sizi yarı yolda bırakmasına sebep olan petek ve tesisat tıkanmaları birçok farklı sebepten kaynaklanmakta. Farklı kimyasallar ve su içindeki yabancı maddeler peteklerin balçıklaşmasına, dolasıyla su akışının istenen şekilde gerçekleşmemesi yüzünden ısı iletiminin düşmesine yol açmaktadır. Tüm bunların ötesinde sadece şebeke suyunun içindeki kireç bu gibi tıkanmalara yol açabilir.Kısa sürede peteklerinizde herhangi bir problem oluşmuyormuş gibi görünse de, tıkanıklık zamanla daha da artmakta ve ısınma sisteminizin verimliliği günden güne biraz daha düşürmektedir. Kombiniz kullandığı doğalgazı yüksek verimlilik yüzdesiyle ısı enerjisine dönüştürse dahi peteklerdeki tıkanıklıklar, ev ve işyerinizde bu ısıdan istediğiniz şekilde faydalanamamanıza yol açar.

Petek Temizleme

Ankara Petek Temizleme , Petek Temizleme Hizmetleri ile Profesyonel Petek Temizleme yapıyoruz

Modern ekipmanlarla “garantili” ve zahmete girmenize lüzum bırakmayan petek temizliği hizmetlerimiz, gereksiz fatura artışlarının önüne geçmekte ve ısıtma sisteminizin yeniden maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır.

Tüm bu problemlerle yaşamamak ve gereksiz yere kabarık faturaları ödemek zorunda kalmamak için ısıtma sisteminizin petek temizleme yılda bir defa olmak üzere periyodik bir şekilde yapılmalıdır.

Petek Temizleme Fiyatları

Biraz da Petek Temizleme fiyatlarından bahsedelim. Türkiye geneline baktığımızda Petek Temizleme işini profesyonel yapan firmalar 4 peteğe 100 tl ve her fazladan Petek Temizleme başına +25 tl bir ücret talep ediyorlar. Yani genel olarak baktığımızda 1 Petek Temizleme 25 tl olarak ücretlendiriliyor. Ama 4 Petek Temizleme  hizmetinden aşağı evlere Petek Temizleme için gelmedikleri için 1, 2, 3 yada 4 Petek Temizleme farketmeksizin 100 tl olarak ücret ödemelisiniz. Yani Petek Temizleme hizmeti yapan firmanın evinize gelmesi 100 tl’dir. 4 den fazla Petek Temizleme yaptıracaksınız veya Petek Temizliğinin Yanında Kombi Bakımı da yaptıracaksanız 100 tl nin üzerinde ücret ödemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir