Petek Temizleme

Petek Temizleme hizmetlerimizi en iyi şekilde ve en uygun fiyatlar karşılığında siz değerli müşterilerimiz için haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde yapmaktayız.

Petek Temizleme

Petek Temizleme 

444 28 46 

Petek temizleme işlemi, peteklerde oluşan kir toz ve kalıntıların özel makineler ve kimyallar yardımı ile temizlenmesine denmektedir. Temizleme işlemleri zamanında yapılmayan petekler kombi cihazlarımızı ne kadar yakmış olursak olalım peteklerimiz bizlere yeterli ısıyı vermeyecektir. 

Petek Temizleme Servisimiz sizlere yılda bir defa muhakkak petek temizleme işlemlerini düzenli yaptırmanızı önermektedir. Zamanla peteklerin içlerinde oluşmuş olan kirden ve kalıntılardan sadece petek temizleme ile giderilmektedir. Petek temizleme yaptırmadan önce muhakkak iyice araştırıp sizlere en uygun gelen petek temizleme servislerinden yardım almalısınız.

Petek temizleme işlemleri sırasında bütün işlemlerin sizlerin bilgisi dahilinde gerçekleşmiş olduğuna emin olmalısınız. Petek temizleme ücretleri, petek temizleme ne kadar vb sorularınıza detaylı bilgi almak için de haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde bizleri 444 28 46 numarasından arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz