Kombi Bakımı Yetki Belgesi

Kombi Bakımı Yetki Belgesi - Kombi Bakımı Yetki Sertifikası - Kombi Bakımı Servisi Telefon: 444 28 46

Kombi Bakımı Yetki Belgesi

Kombi bakımı, kombi servisi çatısı altında verilen kombi servis hizmetlerinden biridir. Kombi bakımı yalnızca profesyonel, kombi servisi konusunda yetkin kişilerce yapılması gerekmektedir. Çünkü kombi bakımı esnasında parçaların sökülmesi, hava basılması, gaz ayarlarının kontrol edilmesi; fan , filtre , brülör temizliği gibi birtakım işlemler yapılırken yanlış bir hamle yapmak, kombide kalıcı bir arızaya neden olabilir ve bu da bir daha kombinizin düzgün çalışamaması anlamına gelir. Ayrıca bunun yanında, hayati risk oluşturacak etmenlerin de oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple, kombi bakımı yalnızca kombi bakımı yetki belgesine sahip kombi ustaları tarafından yapılmalıdır. Kombi bakımı ve petek temizleme hakkında daha fazla bilgi için “Kombi Bakımı Petek Temizleme” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kombi bakımı yetki belgesi, sertifikalı kombi servisi ve kombi tamiri kursları tarafından, eğitim sonunda verilen, kişinin kombi bakımı konusunda yetkin olduğunu belgeleyen bir sertifikadır. Kombi bakımı yetki belgesi bulunan kişilere güvenle kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Yuvam Teknik Servisi olarak tüm kombi servisi kadromuzun kombi bakımı yetki belgesi bulunmaktadır. 444 28 46 numaralı çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak güvenle düzenli kombi bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun Kombi Bakımı Petek Temizleme arıyorsanız, tıklayabilirsiniz.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz