Hermetik Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

"Hermetik Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?" "Yoğuşmalı Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?" diye merak ediyorsanız, yazımızı inceleyebilirsiniz. Kombi Servisi İçin Arayınız: 444 28 46

Hermetik Kombi Bakımı

Hermetik Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımının kombinin hangi marka veya hangi cins olduğu fark etmeksizin düzenli yapılması gerektiğini biliyoruz. Kombiniz ister hermetik kombi, ister yoğuşmalı kombi olsun; kombi bakımı yaptırılmalıdır. 

Hermetik Kombi Bakımı ile Yoğuşmalı Kombi Bakımı Arasında Fark Var Mı?

Totalde birbirine çok benzer, temelde aynı işlemlerden geçirilerek yapılan kombi bakımında, bu iki farklı kombi türü için elbette kombi bakımı esnasında biraz farklar bulunmaktadır. Genel olarak kombi bakımının nasıl yapıldığını detaylı olarak daha önceki “Kombi Bakımı” yazımızda yazmıştık, yazımızı tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

Hermetik kombilerde genel kombi bakımı işlemleri sonrası fanın doğru çalışıp çalışmadığı test edilir ve fan iyice temizlenir. Yoğuşmalı kombilerde kombi bakımı işlemlerine ek olarak yoğuşma su haznesi ve petek gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtresi temizlenir.

Hermetik veya yoğuşmalı kombi fark etmeksizin, en uygun fiyatlarla tüm cins kombilerin kombi bakımını yaptırmak için Yuvam Kombi Teknik Servisine başvurabilirsiniz. Bunun için 444 28 46 numaralı çağrı hattımızı arayabilir ve aynı güne dahil kombi bakımı hizmet, alabilirsiniz.

Diyarbakır Kombi Servisi arıyorsanız, tıklayabilirsiniz.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz