Kombi Bakımı Ev Sigortası

"Konut Sigortası Kombi Bakımı Hizmetini Karşılar Mı?" "Hangi Şartlarla Kombi Bakımı Karşılanır?" diye merak ediyorsanız, yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kombi Bakımı Konut Sigortası

Kombi Bakımı Ev Sigortası

Ev sigortası, diğer adıyla konut sigortası: evinizi oluşabilecek belirli riskli durumlara karşı güvence altına alan bir sigortadır. En yaygın kullanılma sebepleri, doğal afetlerden oluşan hasarlar ve soygundur. Ev sigortası bunları ödemekle kalmayıp size ek hizmetler de sunmaktadır. Bunlardan biri de kombi bakımı ve petek temizleme işlemleridir. Yani “Kombi bakımını ev sigortası karşılar mı?” sorusunun yanıtını “Evet.” olarak verebiliriz. 

Ev sigortanız, ek hizmetler kapsamında yaptıracağınız düzenli kombi bakımı masrafını karşılamaktadır. Kombi bakımı ev sigortasından faydalanabilmeniz için evinizdeki kombinin garanti süresi geçmiş ve düzgün çalışıyor olması gerekmektedir. Bu koşullar sağlandığı takdirde ev sigortası kapsamında kombi bakımınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ev sigortanız dahilinde kombi bakımınızı, en güvenli ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmek için 444 28 46 numaralı çağrı merkezi hattımızı arayarak Yuvam Kombi Teknik Servisinden yaptırabilirsiniz. “Kombi Bakımı” hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin pek çok ilinde kombi bakımı hizmeti veren firmamız, bulunduğunuz ilde de kombi servisi veriyor olabilir. En uygun fiyatlarla her marka kombiye kombi bakımı hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli Kombi Servisi için tıklayabilirsiniz.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz