Kombi Bakımı Kaç TL?

Kombi Bakım Masrafları ne kadar? Kombi Bakım Ücretini merak ediyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kombi Servisi İçin: 444 28 46

Kombi Bakımı Kaç Lira?

Kombi Bakımı Kaç TL

Kombi bakımı yaptırmak isteyen herkesin aklında birtakım sorular oluşmaktadır. Googleda sıkça, kombi bakımı hakkında sorulan sorular olarak şunları görebilmekteyiz: “Kombi bakımı her yıl yapılır mı?” “Kombi bakımı zorunlu mu?” “Kombi bakımını kendim yapabilir miyim?” “Kombi bakımı yaptırmanın faydaları nelerdir?” “Kombi bakımı ev sahibine mi yoksa kiracıya mı ait?” vb… Tüm bu soruların yanıtları da yine sitemizde bulunmaktadır. Örneğin: “Kombi bakımı masrafı kime ait?” merak ediyorsanız, tıklayabilirsiniz.

Yine kombi bakımı yaptırmak isteyen pek çok müşterinin merak ettiği hususlardan biri de kombi bakımı ücretinin ne kadar olduğudur. Kombi bakımı ücreti çok değişken olduğundan, kombi bakımı yaptırmanın pahalıya mâl olabileceğini düşünen pek çok kullanıcı vardır. Çünkü kombi bakımı fiyatı, kombi bakımını yapacak firmaya, kombi bakımını teknik servis mi yoksa yetkili servis mi yapacağına, kombinin marka ve cinsine, kombi bakımı yaptırılan ile hatta ilçeye ve kombi bakımı yaptırılma zamanına bağlı olarak değişmektedir. 

Neyse ki Yuvam Teknik Servisi olarak: il/ilçe fark etmeksizin, hiçbir ek ücrete tabi tutmadan sabit ve uygun bir ücret karşılığı kombi bakımı hizmetini gerçekleştiriyoruz. Randevu almak için 444 28 46 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

2021 Güncel Kombi Bakımı Ücreti 90 TL’dir.

Ankara Kombi Servisi için tıklayabilirsiniz.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz