Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

"Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?" sorusunu cevaplıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Denizli, Bursa, Adana ve daha pek çok ile kombi servisi sağlıyoruz. Kombi Servisi İçin Arayınız: 444 28 46

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı, ilerde kombi arızaları ile sorunlu kış ayları geçirmemeniz ve yüksek maliyetli doğalgaz faturalarıyla karşılaşmamanız için her yıl en az bir kere olmak kaydıyla yapılması gereken bir kombi servisi hizmetidir. Kombi ayarlarının kontrollerini ve kombi tesisat temizliği içeren kombi bakımı, oldukça basit bir işlem gibi görünse de kombiyi bozmamak veya hayati tehlikelere maruz kalmamak adına profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Detaylı bilgi için “Kombi Bakımını Kendim Yapmak İstiyorum” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

İlk önce cihazın kapağı açılır ve içinde biriken kirli su boşaltılır. Genleşme tankındaki hava ölçülür ve  0.75 mbar’dan az ise genleşme tankının içerisine hava basılır. Yanma odası sökülür ve temizlenir. Brülör temizliği gerçekleştirilir. Fan temizliğinin ardından kombi filtresinin de sökülerek temizliği yapılır. Sonra kombi içi komple toz ve kirden arındırılarak temizlenir. Kombinin yeniden suyu doldurulur ve kapağı yerine takılır. Son kez gaz ayarları kontrol edilir ve işlem sonlanır.

Çok uygun fiyatlarla profesyonel bir kombi bakım hizmeti almak için 444 28 46 numaralı telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Denizli Kombi Servisi arıyorsanız, tıklayınız.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz