Kombi Bakımını Kendim Yapmak İstiyorum

"Kombi Bakımını Kendim Yapabilir Miyim?", "Kombi Bakımını Kendim Nasıl Yapabilirim?" gibi sorularınız varsa yazımızı inceleyebilirsiniz. Kombi Servisi için Arayın: 444 28 46

Evde kendim kombi bakımı nasıl yaparım?

Kombi Bakımını Kendim Yapmak İstiyorum 

Kombi bakımı, kombi servisleri tarafından gerçekleştirilmekte olup titizlik ve teknik bilgi isteyen bir işlemdir. Kombi bakım hizmeti, kombi bakımı yetki belgesine sahip kombi servis ustaları tarafından yapılmaktadır. “Kombi bakımı yetki belgesi nedir?” “kombi bakımı yetki belgesi ne işe yarar?” gibi sorularınız varsa, “Kombi Bakımı Yetki Belgesi” yazımıza göz atabilirsiniz.

Kombi Bakımını Kendim Yapabilir Miyim?

Kombi bakımını kendi yapmak isteyenler tarafından bu soru sıkça sorulmaktadır. Öncelikle kombi bakımı yalnızca kombi iç ve dış tesisat temizliğini içermemektedir. Kombi bakımı, birtakım kombi ayarlarının doğru ve yeterli düzeyde olduğunu temin etmek için de yapılmaktadır. Örneğin, kombinizin genleşme tankındaki hava ölçülür ve yeterli miktarda hava yoksa içine hava basımı yapılır. 

İkinci bir husus, kombi bakımı esnasında bazı parçaların tek tek sökülüp temizliği gerçekleştirilmesidir. Bu durumda, tecrübesiz ve yetkin olmayan biri tarafından yapılacak bir müdahale, kombinizin kalıcı bir şekilde bozulmasına sebep olabilir.

Bütün bunlar ışığında, “Kombi bakımını kendim yapabilir miyim?” sorusunun cevabı ne yazık ki “Hayır.” olmaktadır. Ancak bu sizi endişe ettirmesin, çok uygun fiyatlarla da kombi bakımı yaptırmak mümkündür. Bütçe dostu fiyatlarla kombi bakımı ve diğer hizmetleri sunan kombi servisimizi çağırmak için 444 28 46 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi arayışındaysanız, yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz