Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

"Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?" cevaplıyoruz. Çok uygun fiyatlarla kombi servisi hizmeti. Kombi Bakımı-Kombi Tamiri-Petek Temizleme. Kombi Servisi için: 444 28 46

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Kombi bakımı yaptırmak, kombinizin yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde evinizi ve suyunuzu ısıtmanızı ve kombi tamiri için çağırmanıza gerek kalmadan evinizde konforlu bir şekilde yaşamanızı sağlaması bakımından çok faydalıdır. Kombi bakımı düzenli aralıklarla yaptırıldığı takdirde etkisini gösterebilmektedir. 

Kombi bakımı için önce kombinin kapağı açılır ardından kombinin suyu boşaltılır ve işlemlere başlanır. Kombi bakımının nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde öğrenmek için “Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?” adlı yazımıza göz atabilirsiniz. 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

-Kombi bakımına başlamadan evvel kombinin içindeki su boşaltılmalıdır.

-Kombinin genleşme tankındaki hava miktarı ölçülmelidir. Yetersizse de içine yeterli hava miktarına gelinceye dek hava basılmalıdır.

-Kombi filtresi, kombi fanı gibi kombi içindeki parçalar sökülüp iyice temizlenmelidir.

-Kombi tesisatının temizliği sonrasında mutlaka gaz ayarları kontrolleri yapılmalıdır.

-Düzenli kombi bakımı yaptırmak ihmal edilmemelidir. Kombi Bakımı her yıl yapılmalıdır.

Çok uygun fiyat politikasıyla hareket eden Yuvam Kombi Servisi, yılların tecrübesiyle kombi bakımı, kombi tamiri ve petek temizleme hizmeti sunmaktadır. 444 28 46 numaralı hattımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Bursa Kombi Servisi arıyosanız, yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz