Kombi Bakımı Petek Temizliği

Kombi Bakımı , Petek Temizleme , Kombi Arıza Tamiri . Kombi Servisimiz için arayınız: 444 28 46

Kombi Bakımı Petek Temizleme

Kombi Bakımı Petek Temizliği

Kombi bakımı, kombinin çeşitli kombi ayarları kontrolünün yapıldığı ve kombi tesisatının içinin temizlendiği bir işlemdir. Kombi bakımında kombi ayar kontrolü, kombinizin uygun ayarlarda çalıştığını kontrol etmek için iken kombi temizliği, kombi içindeki tesisatın temizlenerek kombinin verimsiz çalışmasını ve kombi arızaları oluşturmasını engellemek amacıyla yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için “Kombi Bakımı” yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kombi bakımı gibi bir o kadar mühim işlem de petek temizliği olmaktadır. Petek temizliği olmadan sadece kombi bakımı yaptırıldığı zaman bazı durumlarda kombinizin son derece düzgün çalıştığını gözlemlerken, peteklerinizin hiç ısı yaymadığını ve yine evin ısınmadığını fark edebilirsiniz. Petek temizliği sayesinde ise, ısıyı sorunsuz bir şekilde ileten kombinizin peteklerden yine sorunsuz bir şekilde ısıyı evin her odasına eşit derecede yayabilmesini sağlayabilirsiniz. 

Bu iki işlem: kombi bakımı ve petek temizleme, kombi servisimiz dahilinde çok cazip fiyatlarla yapılmaktadır. Siz de en avantajlı fiyatlarla kış aylarını sorunsuz bir şekilde geçirmek istiyorsanız, 444 28 46 numaralı telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Kombi Bakımı için tıklayınız.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz